Osiągnięcia sportowe

 

2016/2017

Mistrzostwa Strefy Jeleniogórskiej LA - Rzut Oszczepem

  • Marcel  Michnowski - II m.

Dolnośląski Turniej Tańca TOP

  • Lenka Szymecka - I i III miejsce

Krajowe Zawody w kl. U Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego

  • Alicja  Gołębiowska - II i V miejsce

Mistrzostwa Dolnego Śląska Kucy WKKW Ujeżdżanie

  • Alicja Gołębiowska - I i II miejsce

Mistrzostwa Polski Młodzików w chodzie na 5000 m

  • Marcel Michnowski - IX miejsce

Mistrzostwa Makroregionu w chodzie na 5000 m

  • Marcel  Michnowski - II miejsce

I Liga Dolnośląska Trampkarzy - runda jesienna

  • Kacper  Jaworski  - I miejsce drużynowo

Międzynarodowy Turniej Taekwondo - Bogatynia CUP 2016

  • Wiktoria Twardowska - I miejsce

Ogólnopolskie Zawody Taekwondo - Borne Talent Cup 2016

  • Wiktoria  Twardowska  - III miejsce

 

2015/2016

I i II runda Dolnośląskiej Ligi Młodzikóww Łucznictwie

  • Lenka Szymecka - brązowy i srebrny medal

Mistrzostwa Dolnego Śląska w Lekkiej Atletyce 2016

  • Marcel Michnowski - II miejsce w chozie mężczyzn na 3000 m

Wrocławska Olimpiada Młodzieży 2016

  • Marcel Michnowski - VII miejsce w wieloboju młodzików

  • Bartosz Kozak - IV miejsce w wieloboju młodzików

Mistrzostwa Makroregionu Młodzików w lekkiej atletyce

  • Bartosz Kozak - I miejsce w sztafecie 4x100m

  • Marcel Michnowski - II miejsce w chodzie na 5000 m, uczestnik Mistrzostw Polski Młodzików

 Mistrzostwa Dolnego Śląska w skoku wzwyż

  • Natalia Piotrowska - III miejsce

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych w Taekwondo Olimpijskim

  • Wiktoria Twardowska - III miejsce, udział w Mistrzostwach Polski

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży kucy w Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego

  • Alicja Gołębiowska - II miejsce

2014/2015

Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce Plażowej Dziewcząt

  • Magdalena Dąbrowska - wicemistrzostwo

  • Nicola Szwed - wicemistrzostwo

Mistrzostwa Dolnego Śląska w Tenisie Ziemnym Kadetów

  • Nicolas Twardowski - wicemistrzostwo

Mistrzostwa Polski Młodzików w Brydżu Sportowym

  • Jakub Patreuha - I miejsce

  • Patryk Patreuha - I miejsce

V Międzynarodowy Mityng Pływacki

  • Julita Węglicka - 200 m stylem zmiennym - III miejsce

Ogólnopolskie Zawody Pływackie

  • Julita Węglicka - 100 m stylem grzbietowym i motylkowym, 50 m stylem motylkowym - I miejsce

Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny PZT - tenis ziemny

  • Nikolas Twardowski - wicemistrzostwo

Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce

  • Magdalena Przystarz - sztafeta szwedzka - wicemistrzostwo, bieg na 300 m - wicemistrzostwo

  • Natalia Piotrowska - sztafeta szwedzka - wicemistrzostwo, bieg na 100 m p/pł. - mistrzostwo

  • Paulina Wasiak - sztafeta szwedzka - wicemistrzostwo

  • Julita Węglicka - sztafeta szwedzka - wicemistrzostwo

  • Jakub Patreuha - bieg na 1000 m - wicemistrzostwo

IV Ogólnoposka Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych Podlasie 2015

  • Jakub Patreuha i Patryk Patreuha - złoty oraz brązowy medal

XXIV Memoriał im.Janusza Kusocińskiego

  • Magdalena Przystarz - II miejsce w biegu na 30 m

Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej - laureaci I m. (chłopcy)

  • Drużyna: Hubert Bytner - kapitan, Mateusz Olesiński, Jakub Patreuha,
    Sebastian Bieńkowski, Bartosz Kozak, Władysław Kozioł

Mistrzostwa Bolesławca szkół gimnazjalnych w siatkówce - laureatki II m. (dziewczęta)

  • Drużyna: Magdalena Dąbrowska - kapitan, Aleksandra Maksymów, Maja Małkowska,
    Magdalena Przystarz, Julia Babijczuk, Elisa Laudani, Nicol Szwed

Międzynarodowe Zawody Pływackie ISMM

  • Julita Węglicka
    IV miejsce - 400 m stylem zmiennym
    IV miejsce - 200 m stylem motylkowym

2013/2014

Drużynowe Mistrzostwa Świata Młodzików w Brydżu Sportowym - Stambuł 2014

  • Jakub Patreuha - mistrz świata

  • Patryk Patreuha - mistrz świata

Drużynowe Mistrzostwa Polski  Juniorów w Brydżu Sportowym - 2014

  • Jakub Patreuha - laureat I miejsca

  • Patryk Patreuha - laureat I miejsca

XIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Jeździectwie - Łódź 2013

  • Marcel Dul - VI miejsce

Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce

  • wicemistrzostwo w biegu na 1000 m - Kinga Buryło

  • wicemistrzostwo w biegu na 2000 m - Mateusz Bobrowski

Mistrzostwa Bolesławca Szkół Gimnazjalnych w Szachach

  • wicemistrzostwo

Mistrzostwa Bolesławca Szkół Gimnazjalnych w Siatkówce

  • wicemistrzostwo

Powiatowa Liga Squasha

  • wicemistrzostwo - Simona Stolicka

 

2012/2013

 

  • Karolina Kwiatkowska  - II miejsce w woj. dolnośląskim w tańcu nowoczesnym

 Mistrzostwa Polski Młodzików w Brydżu Sportowym

  • Jakub Patreuha i  Patryk Patreuha - Wicemistrzostwo Polski w konkurencji par

  • Jakub Patreuha i  Patryk Patreuha - III miejsce w konkurencji teamów  

II Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych

  • Norman Lippik  - laureat I miejsca

Turniej z cyklu Grand Prix Dolnego Śląska Młodzieży Szkolnej w Brydżu Sportowym

  • Jakub Patreuha  - I m. w Turnieju

  • Patryk Patreuha - I m. w Turnieju

Makroregionalne Mistrzostwa Młodzików w Brydżu Sportowym

  • Jakub Patreuha - wicemistrz

  • Patryk Patreuha - wicemistrz

Szachowe Mistrzostwa Bolesławca Szkół Gimnazjalnych

  • wicemistrzostwo

Mistrzostwa Powiatu Szkół Gimnazjalnych w Sztafetach Pływackich Dziewcząt

  • wicemistrzostwo

 

2012 r.

 

Mistrzostwa Polski Młodzików w Brydżu Sportowym.

  • Turniej Teamów -  Wicemistrzostwo Polski

-  Norman Lippik

  • Turniej Par -  Wicemistrzostwo Polski

-  Norman Lippik

Mistrzostwa Strefy Jeleniogórskiej Szkół Gimnazjalnych w sztafetach pływackich

  • VI miejsce w kategorii dziewcząt

Mistrzostwa Powiatu Szkół Gimnazjalnych w Szachach

  • III miejsce

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Brydżu Sportowym

  • Rafał Molenda - finalista

 

2011 r.

 

Mistrzostwa Powiatu Szkół Gimnazjalnych w Szachach

  • wicemistrzostwo


Mistrzostwa Polski Młodzików w Brydżu Sportowym.

  • Turniej Teamów -  9 miejsce w Polsce

-  Rafał Molenda

-  Norman Lippik

 
2010 r.

 

Mistrzostwa Powiatu Szkół Gimnazjalnych w Szachach

  • Wicemistrzostwo powiatu

Mistrzostwa Europy juniorów w Wyścigach Psich Zaprzęgów

  • Adrian Michalski - I miejsce

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Brydżu Sportowym

  • Rafał Molenda - wicemistrzostwo

Mistrzostwa Powiatu w Brydżu Sportowym Młodzieży Szkolnej

  • Norman Lippik - I miejsce

Mistrzostwa Polski Młodzików w Brydżu Sportowym.

  • Turniej Teamów -  10 miejsce w Polsce

-  Rafał Molenda

-  Norman Lippik


2009 r.

 

Mistrzostwa Powiatu Szkół Gimnazjalnych w Szachach

  • Mistrzowie Powiatu i  V m. w Strefie Jeleniogórskiej

-  Dawid Permus

-  Bartosz Amroziewicz

-  Justyna Kozinoga

-  Sandra Słobodzian

-  Jakub Pochodaj

 

2008 r.
 

Dolnośląskie Rozgrywki Siatkówki Plażowej Dziewcząt

  • II miejsce w Strefie Jeleniogórskiej, IV miejsce w finale dolnośląskim

-  Magda Kozłowska

-  Patrycja Dopieralska

-  Karolina Damian

 

Mistrzostwa Powiatu Szkół Gimnazjalnych w Szachach

  • Wicemistrzostwo powiatu

2007 r.

Mistrzostwa Powiatu Szkół Gimnazjalnych w Szachach

  • Wicemistrzostwo powiatu

Mistrzostwa Powiatu Szkół Gimnazjalnych w Piłce Siatkowej

  • Wicemistrzostwo w kategorii dziewcząt i chłopców

Ogólnopolskie Biegi Przełajowe

  • Wojciech Pachnik - V miejsce

2006 r.

Mistrzostwa Powiatu Szkół Gimnazjalnych w Siatkówce

  • II miejsce w kategorii chłopców
  • III miejsce w kategorii dziewcząt

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska w Biegu na Orientację

  • Wojciech Pachnik - V miejsce

  • Aleksander Stępień - V miejsce


2005 r.

Mistrzostwa Dolnego Śląska w Biegu na Orientację

  • Wojciech Pachnik - V miejsce
  • Aleksander Stępień - V miejsce


2003 r.

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

  • Piotr Wierzbicki - wicemistrz Polski juniorów w Teakwondo - WTF

 Liga Lekkoatletyczna Szkół Gimnazjalnych

  • III miejsce drużynowo na szczeblu powiatu - kat. chłopców



Copyright © 2012

 

Panel administratora
Login:
Hasło:
Zapamiętaj: